بیمارستان بهلول

بیمارستان بهلول

بیمارستان علامه بهلول گنابادی یکی از بزرگترین بیمارستان های جنوب استان خراسان رضوی و تنها بیمارستان شهرستان گناباد می باشد. این بیمارستان در زمینی به مساحت ۸۰۰۰۰ و زیر بنای ۲۴۰۰۰ مترمربع در هفت طبقه در بلوار وحدت شهرستان گناباد احداث و در فروردین ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود .این بیمارستان دارای ۳۲۰ تخت مصوب می باشد که در حال حاضر با ۲۷۸ تخت فعال در حال ارائه خدمات می باشد.

این بیمارستان به عنوان یک بیمارستان جنرال و درجه یک به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزشی ودرمانی جنوب استان خراسان رضوی قرار دارد. بطوریکه این مرکز علاوه بر درمان بیماران مراجعه کننده بعنوان یک پایگاه تحقیقات آموزش پزشکی و یک مرکز تعلیم و تربیت دانشجویان و دانشجویان رشته های پزشکی تحت آموزشهای علوم بالینی قرار می گیرند.

این بیمارستان دارای بخشهای درمانی اورژانس و ۴ بخش جراحی و ۳ بخش داخلی و بخش اطفال، زایشگاه، مامایی، اتاق های عمل، همودیالیز، داروخانه، NICU، CCU، ICU و همچنین بخش های پاراکلینیک مشتمل بر آزمایشگاه مرکزی، رادیولوژی (شامل رادیولوژی دیجیتال، ماموگرافی، سونوگرافی، فلوروسکوپی، OPG، CT scan ، MRI) می باشد همچنین واحدهای مختلف دیگری در این مجتمع درمانگاهی مستقر می باشد که وظیفه خدمات حمایتی و اداری بیماران بعهده این واحدها می باشد از جمله واحد پذیرش و اسناد پزشکی، بهبود کیفیت و اعتباربخشی ، کارشناسی امور بیمه گری و مددکاری اجتماعی.

مجتمع درمانگاهی (پلی کلینیک) بیمارستان دارای درمانگاههای تخصصی زیر می باشد : ارتوپدی، ارولوژی، جراحی عمومی، پوست، چشم پزشکی، داخلی تخصصی، گوش و حلق و بینی، زنان و زایمان، اعصاب و روان، داخلی اعصاب ،قلب ، عفونی ،فوق تخصص داخلی کبد و گوارش، فوق تخصص روماتولوژی ، بیهوشی و درد و اطفال می باشد.  

- دانشگاه علوم پزشکی گناباد

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت